Wycieczki szkolne dla Twojej szkoły - językowe czy turystyczne?

Artykuł sponsorowany

Dzieci i młodzież mają niepowtarzalną okazję do odkrywania świata, ale to odkrywanie nie musi ograniczać się tylko do szkolnych ławek. Wspaniałą alternatywą są wycieczki szkolne, zwłaszcza te zagraniczne. Takie wyjazdy nie tylko poszerzają horyzonty młodych ludzi, ale także pozwalają na zrozumienie historii oraz poznawanie różnic kulturowych między krajami. Bezpośredni kontakt ze światem to także doskonały sposób na integrację dzieci i młodzieży, gdzie zawierają nowe przyjaźnie, które mogą przetrwać przez lata, dzięki wspólnej pasji - podróżowaniu.

W ofercie biura podróży Atas znajdziesz różnorodne wycieczki szkolne: turystyczne, tematyczne i językowe, dostosowane do wieku i preferencji uczestników. Każda wycieczka zapewnia transport, wyżywienie i zakwaterowanie na każdy dzień pobytu. Programy są różnorodne, dostosowane do potrzeb uczestników i ich opiekunów, zapewniając mnóstwo pozytywnych emocji.
 

ATAS - warsztaty w Londynie


Jeśli chcesz intensywnie podszlifować umiejętności językowe i jednocześnie poznać świat, wycieczki szkolne połączone z warsztatami językowymi mogą być tutaj idealnym wyborem. Nie ma lepszego miejsca na naukę angielskiego niż wycieczka szkolna do Anglii i zwiedzanie Londynu. Dostępne są zarówno wyjazdy obejmujące zajęcia prowadzone przez native speakerów w klasach, jak i warsztaty prowadzone według naszej autorskiej metody "Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego". Nauka połączona jest tutaj z zabawą, a uczniowie dodatkowo korzystają z przygotowanych zeszytów ćwiczeń. Zakwaterowanie zawsze zapewnione jest u rodzin goszczących. Jeśli język angielski nie jest Twoim celem, oferujemy również wycieczki językowe na Maltę i do Hiszpanii.
 

ATAS - wycieczki turystyczne


Oprócz tego w ofercie Atas znajdziesz również wycieczki szkolne o typowo turystycznym charakterze. Wyjazdy zorganizowane z bogatym programem zwiedzania odbywają się do Włoch, Francji, Hiszpanii i Grecji. Występują także krótsze warianty (3 dniowe) do naszych sąsiadów: Niemiec, Czech i na Litwę. Podczas wyjazdów zagranicznych, uczestnicy mają okazję zobaczyć niezwykłe miejsca znane z filmów i książek, co dla młodych ludzi jest niezwykle inspirujące. Wizyta w Koloseum czy widok Paryża z wieży Eiffla to niezapomniane przeżycia. Oprócz zwiedzania ważnych miejsc historycznych, oferujemy również wycieczki do Disneylandu, łącząc przyjemność z nauką. Pełna oferta na wycieczkiszkolne.atas.pl

Wycieczka ze sprawdzonym biurem podróży Organizacja wycieczki szkolnej to duże wyzwanie dla nauczycieli, dlatego warto rozważyć pomoc biura podróży. Przy wyborze odpowiedniego touroperatora należy zwrócić uwagę na doświadczenie i staż działalności firmy, a także na to, czy ma odpowiednie uprawnienia i zgody jako organizator. Atas działa na polskim rynku od ponad 33 lat i jest pełnoprawnym organizatorem turystyki, zarejestrowanym w rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego oraz z odpowiednim ubezpieczeniem gwarancyjnym. Jest także członkiem Warszawskiej Izby Turystyki, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, Polskiej Izby Turystycznej oraz Izby Turystyki RP. Firma zatrudnia doświadczonych pilotów i przewodników oraz współpracuje z renomowanymi ośrodkami noclegowymi i sprawdzonymi przewoźnikami.

Wycieczka ze sprawdzonym biurem podróży

Organizacja wycieczki szkolnej to duże wyzwanie dla nauczycieli, dlatego warto rozważyć pomoc biura podróży. Przy wyborze odpowiedniego touroperatora należy zwrócić uwagę na doświadczenie i staż działalności firmy, a także na to, czy ma odpowiednie uprawnienia i zgody jako organizator.

Atas działa na polskim rynku od ponad 33 lat i jest pełnoprawnym organizatorem turystyki, zarejestrowanym w rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego oraz z odpowiednim ubezpieczeniem gwarancyjnym. Jest także członkiem Warszawskiej Izby Turystyki, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, Polskiej Izby Turystycznej oraz Izby Turystyki RP. Firma zatrudnia doświadczonych pilotów i przewodników oraz współpracuje z renomowanymi ośrodkami noclegowymi i sprawdzonymi przewoźnikami.
 

ATAS - pełna organizacja


Wspieramy Nauczycieli

Atas od wielu lat współpracuje z nauczycieli i dyrekcję szkoły z całej Polski, którzy rekomendują wyjazdy z ATAS jako uzupełnienie programu nauczania w szkole. Ponadto, chcąc wspierać grono pedagogiczne ATAS co roku organizuje wartościowe szkolenia dla nauczycieli oraz konkursy,aby docenić ich pracę i zaangażowanie w rozwój dzieci i młodzieży. Informacje o nadchodzących akcjach, znajdziecie na stronie wycieczkiszkolne.atas.pl

Oferta współpracy wakacyjnej dla Nauczycieli to kolejna inicjatywa Atas. Poza organizacją wycieczek szkolnych, biuro oferuje pracę nauczycielom jako kadry obozowej podczas letnich wyjazdów. Będziesz miał okazję poznać innych wyjątkowych nauczycieli i pracować pod opieką doświadczonego kierownika obozu, który priorytetowo dba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie kadry i uczestników. Nauczyciel może także polecać wyjazdy Atas swoim uczniom, a przy odpowiedniej liczbie zgłoszeń otrzymuje atrakcyjne benefity. Szczegóły akcji tutaj: https://www.atas.pl/pl/wspolpraca-zbieranie-grup

Podsumowując, wycieczki szkolne są doskonałą okazją do rozwoju, nauki oraz poznawania świata. Wybór między wycieczkami językowymi a turystycznymi zależy od indywidualnych preferencji i celów, ale bez względu na wybór, firma Atas jest gotowa zapewnić niezapomniane doświadczenia i wsparcie na każdym etapie organizacji.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI