Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0 - jedyny taki program certyfikacyjno-rozwojowy dla szkół!

Edukacja i wychowanie

Od 1 czerwca 2022 r. placówki oświatowe z całego kraju mogą zgłaszać się do pionierskiego programu certyfikacyjnego z zakresu zdrowia psychicznego. Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0 to okazja do wyjątkowej pracy z uczniami i uczennicami połączona z niestandardowymi aktywnościami angażującymi także nauczycieli i rodziców. Dlaczego warto zgłosić swoją placówkę? Jakie korzyści czekają na uczestników Programu w zbliżającym się roku szkolnym?

Program certyfikacyjno-rozwojowy, prowadzony jest przez Fundację „Instytut Edukacji Pozytywnej” od ponad 6 lat i niezmiennie jest całkowicie bezpłatny. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 1300 placówek z terenu całej Polski. Jak mówią przedstawiciele szkół - warto rozpocząć przygodę z Programem. Tylko uwaga! Potem trudno z niego zrezygnować. Szkoła Myślenia Pozytywnego, pozwala zadbać nie tylko o uczniów i uczennice, ale także o zdrowie psychiczne nauczycieli i rodziców, którzy stanowią równie ważną grupę w Programie.

POLECAMY

W tym roku Szkoła Myślenia Pozytywnego zyskała nowych, wspaniałych Partnerów, w tym: MediaMarkt - popularną sieć sklepów z elektroniką użytkową.

Od wielu lat MediaMarkt angażuje się w pomoc młodzieży szkolnej oraz szkołom. Tym razem marka włączyła się aktywnie w nasza akcję. Dzięki wsparciu nowego Partnera paczki do szkół zostały wzbogacone o sprzęt elektroniczny, w tym produktówmarek własnych MediaMarkt. Każd...

Ten artykuł jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI